لطفا نام خود را وارد کنید

افزایش چندبرابری حق انشعاب برق مسکنهای مهر

14 بهمن 1396
افزایش چندبرابری حق انشعاب برق مسکنهای مهر
افزایش چندبرابری حق انشعاب برق مسکنهای مهر

افزایش ۵ تساوی حق انشعاب برق مسکن ، اوایل ماه جاری یکی از متقاضیان مسکن مهر شهر جدید هشتگرد از دردسر تازه‌ای در زمان نقل و انتقال واحدهای این طرح برای متقاضیان خبر داده و گفته بود: اوایل سال گذشته مسکن مهر را به طور قطعی از سوی کمپانی عمران هشتگرد تحویل گرفتم.
 
ایشان با ذکر این موضوع که در زمان تحویل پافشاری شده "واحد مربوطه از ساختمانی و کلیه نصبیات کامل اجرا شده است" افزودند: درصورتی که زمانیکه برای انتقال واحدم به کارگزاری شرکت عمران هشتگرد مراجعه کردم،‌ اعلام کردند یک میلیون تومان بدهکار هستم. بعد از پیگیری‌های فراوان مشخص شد وزارت توان این مبلغ را مطالبه کرده است.بر بنیاد پیمان نامه متقاضیان بهره خویش را برای خرج انشعابات پرداخت کرده‌اند و مشخص نیست این وزارتخانه با استناد به چه چیزی از هر درخواست کننده که بخواهد واحد خود را انتقال دهد، یک میلیون تومان مطالبه می‌کند.
 
در خصوص این زمینه مواردی هستند که بخوانید؛
 
دردسر اخیر وزارت توان برای متقاضیان مسکن مهر
 
حدود یک هفته بعد،‌ نماینده تام‌الاختیار وزیر قدرت در مسکن مهر گفت: به هیچ وجه، نه در شهر هشتگرد و نه در هیچ نقطه کشور، مجموعه وزارت توان درخواست دریافت پول دوباره برای حق انشعاب را نداشته است.
 
محمدرضا امیرکمالی افزودند: اگر از مشترکی مطالبه وجهی به عنوان حق انشعاب برق یا آب شده که این مشترک قبل از این حق انشعاب خویش را پرداخت کرده، وی با مراجعه به ادارات توزیع برق  یا ادارات آب و فاضلاب شهر خود با در دست داشتن فیش واریزی حق انشعاب این سوژه را مطرح کند.
 
وی ذکر کردند: در هر نقطه هر مشترک باید یکبار به طور کامل حق انشعاب آب و حق انشعاب برق خویش را پرداخت کند و در صورتیکه مشترکی به طور کامل این خرج را پرداخت کرده باشد و تحت این عنوان از وی دوباره درخواست پول شده با مراجعه به ادارات مربوطه می تواند این موصوع را بازگو کند.
 
بنا به این گزارشات انجام شده حاکی از آن است که وزارت قدرت خرج انشعاب برق واحدهای مسکن مهر را از 250 هزار تومان به یک میلیون و 250 هزار تومان یعنی 5 مساوی افزایش داده است. آن تقسیم از متقاضیان مسکن مهر نیز که در سال‌های گذشته واحد خود را تحویل گرفته و هزینه 250 هزار تومانی انشعاب را نیز پرداخت کرده‌اند، در زمان نقل و انتقال واحدهای مسکن مهر باید مابه‌التفاوت یک میلیون تومانی را پرداخت کنند.اخبــار مرتبط