لطفا نام خود را وارد کنید

تشکیل کمیته ای برای سازماندهی بازار مسکن اخیر

19 تیر 1397
تشکیل کمیته ای برای سازماندهی بازار مسکن اخیر
تشکیل کمیته ای برای سازماندهی بازار مسکن اخیر

 ابوالفضل موسوی با انتقاد از وضعیت بازار مسکن، اظهار داشتند : نوسانات و افزایش بیش از حد  قیمت‌‌ها در بازار مسکن که طی ماه‌های اخیر شاهد آن خواهیم بود، ناشی از نوسانات در بازار ارز و برخی واسطه‌گری‌ها می باشد .

وی تأثیر نوسانات و افزایش ارز در بالا رفتن قیمت مسکن را خیلی کم عنوان کرد و گفتند: بخش عمده افزایش قیمت در بازار مسکن ناشی از دلال‌بازی‌ها و سودجویی برخی سوداگران در این بازار  خواهد بود  که باید این وضعیت رسیدگی شود.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به برنامه‌های این کمیسیون به منظور رسیدگی بازار مسکن، تصریح کردند: کمیته‌ای متشکل از تعدادی از اعضای کمیسیون، برای ساماندهی بازار مسکن در کمیسیون عمران مجلس تشکیل شده است  که این کمیته موظف می باشد  با دعوت از اقتصاد دانان و فعالان دسته مسکن ، مشکلات و کاستی‌های این حوزه را بررسی کنند.

موسوی بیان کرد: تصمیم دارند کمیته ساماندهی بازار مسکن که در کمیسیون عمران تشکیل شده است، با برگزاری جلساتی با تیم اقتصادی دولت مسائل مبتلابه حوزه مسکن را بررسی کند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در پایان خاطرنشان کرد: گزارش نهایی کمیته ساماندهی بازار مسکن طی ماه‌های آینده تهیه و و تقدیم هیئت‌رئیسه کمیسیون می‌شود. گزارش نهایی را پس از بررسی‌ کامل تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌کنیم.اخبــار مرتبط