لطفا نام خود را وارد کنید

تعداد مسکن مهرهای نا تمام

26 آذر 1397
تعداد مسکن مهرهای نا تمام
تعداد مسکن مهرهای نا تمام

محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  با اشاره به مشکلات ایجاد شده در مسکن مهر ، گفتند : در شرایط فعلی ، تخصیص بودجه و اعتبارات برای طرح‌‌های مسکن مهر رضایت‌بخش نمی باشد و نتوانسته انتظارات مردم و نمایندگان مجلس را برآورده نماید .

وی با بیان این موضوع که  دولت و مجلس باید در بودجه سالیانه، ردیف اعتباری مشخصی برای تکمیل طرح‌‌های مسکن مهر در سال آینده اختصاص دهند، اظهار داشت: کمبود منابع اعتباری یکی از مهم‌ترین علت کُند شدن روند تکمیل طرح‌های مسکن مهر طی سال‌‌های اخیر است که باید در بودجه‌های سالانه به آن توجه جدی شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه  در شرایط کنونی ، حدود 200 هزار واحد مسکن مهر نیمه‌تمام باقی مانده است، افزودند : این تعداد مسکن مهر باقی مانده، عدد زیادی نیست و می‌توان با همکاری دولت و مجلس راهکارهایی برای آن پیشنهاد کرد.

نماینده مردم جهرم در مجلس در پایان سخنان خاطرنشان کرد :  مجلس همواره، همراهی‌های لازم را با دولت داشته که این بار نیز آمادگی داریم تا با ارائه پیشنهاداتی در جهت تسریع در تکمیل طرح‌های مسکن مهر گام‌های مهمی برداشته شود.اخبــار مرتبط