لطفا نام خود را وارد کنید

قیمت جهانی طلا امروز13اسفندماه

13 اسفند 1397
قیمت جهانی طلا امروز13اسفندماه
قیمت جهانی طلا امروز13اسفندماه

براساس گزارشات امروز بازار قیمت هر اونس طلا با حدود 0.3 درصد افزایش به 1296 دلار و 52 سنت رسیده است . قیمت فلز زرد در جلسات قبل به پایین ترین رقم در طی بیش از یک ماه گذشته یعنی 1289 دلار و 91 سنت رسید . قیمت طلا هفته گذشته به دلیل تقویت ارزش دلار و رشد شاخص ها در بازارهای بورس 2.6 درصد کاهش داشته است .

قیمت طلای آمریکا نیز امروز با 0.2 درصد کاهش به 1297 دلار و 10 سنت رسیده است .

شاخص ارزش دلار که در جلسات قبلی به پایین ترین رقم ها در طی 3 هفته گذشته رسیده است ، امروز نیز با حدود 0.1 درصد کاهش مواجه شده ایم.

شاخص بورس آمریکا روز دوشنبه به دلیل انتشار گزارش هایی از احتمال توافق قریب الوقوع آمریکا و چین بر سر یک پیمان تجاری شاهد جهش بود.

روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داده که با توجه به پیشرفت مذاکرات دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و شی جینپینگ، رئیس جمهری چین ممکن می باشد در حدود 27 ماه مارس برای انعقاد یک پیمان تجاری با هم ملاقات می کنید .

ترامپ گفته از مقامات چینی خواسته اند به دلیل پیشرفت مذاکرات تجاری تعرفه وضع شده بر محصولات کشاورزی آمریکایی را لغو می نمایند و وی نیز در مقابل برنامه وضع تعرفه 25 درصدی بر محصولات چینی را به تعویق انداخته شده است .

ترزا می، نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه طرح هایی را برای تاسیس یک صندوق 1.6 میلیارد پوندی جهت کمک به رشد اقتصادی دسته هایی از انگلیس که از برگزیت متاثر می شوند ارائه خواهد کرد.اخبــار مرتبط