لطفا نام خود را وارد کنید

قیمت طلا امروز

30 بهمن 1396
قیمت طلا امروز
قیمت طلا امروز

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1350 دلار و 51 سنت رسید. قیمت فلز زرد روز جمعه به بالاترین رقم 3 هفته گذشته یعنی 1361 دلار و 76 سنت رسیده بود.

قیمت طلا در طی هفته گذشته 2.4 درصد افزایش داشت و بهترین عملکرد هفتگی از هفته پایان به اول سپتامبر تاکنون را به ثبت رساند.

قیمت طلای آمریکا نیز امروز با 0.2 درصد کاهش به 1353 دلار و 10 سنت رسید.

شاخص دلار در مساوی سبد ارزهای معتبر جهانی امروز با 0.1 درصد کاهش به 88.999 رسید. مجموعه ای از عوامل مختلف از آنگونه نگرانی ها درباره دنبال کردن سیاست دلار لاغر از سوی واشنگتن در ذسال جاری میلادی مایه افت ارزش پول ملی آمریکا شده است.

در حالی که احساس حاکم بر بازارهای مالی بعد از افت شدید بورس های دانشمند به تدریج در حال درمان است، ارزش سهام های آسیایی امروز با افزایش همراه بود.

در بازار وال استریت، شاخص اس اند پی 500 روز جمعه مقداری افزایش داشت و بیشترین افزایش هفتگی در طی 5 سنه گذشته را به ثبت رساند.

به دلیل تعطیلی برخی بازارها در آمریکا، هنگ کنگ و چین، چشمداشت می رود امروز حجم داد و ستدها کمتر از مرز معمول باشد.

حجم دارایی های اس پی دی آر گلد تراست، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در بازار زر روز جمعه با 0.39 درصد افزایش به 824.54 تن رسید.

قیمت طلا در هند هفته گذشته به دلیل افت تقاضا برای اولین بار در طی 3 هفته اخیر به زیر تر از بها های جهانی رسید. فرا رسیدن تعطیلات سال نوی چینی نیز مایه شده که در دیگر نقاط آسیا نیز تقاضای فیزیکی برای زر زیر بیاید.اخبــار مرتبط