لطفا نام خود را وارد کنید

یکی از دغدغه های دولت مسکن می باشد

9 آبان 1397
یکی از دغدغه های دولت مسکن می باشد
یکی از دغدغه های دولت مسکن می باشد

وزیر راه‌وشهرسازی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تاکید بر این‌ موضوع که بنیاد توسعه این استان محلی برای پیشرفت مازندران است ، گفتند : مسکن و راه روستایی از دغدغه‌های مهم دولت و رئیس جمهور می باشد .
محمد اسلامی عصر سه‌شنبه (۸ آبان) پس از ورود به مازندران ، در دیدار با آیت‌الله نورالله طبرسی با اشاره به این‌ موضوع دولت و رئیس‌جمهور نسبت به حوزه راه‌وشهرسازی و به‌ویژه بخش مسکن دغدغه داشته اند ، اظهار کردند : دسته دیگری از دغدغه‌های مهم دولت مربوط به حجم پروژه‌های ناتمام و راه‌های روستایی می باشد .

ایشان  با اشاره به این‌که راه‌های روستایی در کشور به‌ویژه در مازندران یکی از مشکلاتی بوده است  که نتوانسته‌ایم به نتیجه مطلوب برسانیم، تصریح کرد: مازندران به هیچ راه متفاوتی برای شکوفایی نیاز ندارد و باید همین مسیر ترسیم‌شده را پیگیری کند تا به نتیجه برسد.

وزیر راه‌وشهرسازی با بیان این‌که مردم اگر پیشرفت را احساس کنند خوشحال خواهند شد و بخشی از این امور مربوط به حوزه راه می باشد ، خاطرنشان نممود : بنیاد توسعه مازندران می‌تواند محلی برای پیشرفت این استان باشد.

اسلامی گفتندکه کشور قدرتمند است و ظرفیت‌های بزرگی را خواهد داشت ، اظهار کردند : قدرت کشور همه ظرفیت‌هایی می باشد  که در آن وجود دارد و اما از این ظرفیت‌ها کمتر استفاده شده است .

آیت‌الله نورالله طبرسی، نماینده ولی‌فقیه در مازندران نیز در این دیدار با اشاره به این‌که در مازندران فقط به یک استان خدمت‌رسانی می‌کردید اما امروز باید به تمام کشور خدمت کنید، اظهار کرد: حوزه راه یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که به فعالیت فراوان نیاز دارد، بنابراین تحولی در وزارتخانه راه‌وشهرسازی ایجاد کنید.


 اخبــار مرتبط