لطفا نام خود را وارد کنید

لیست اخبار

تعداد نمایش اخبار در هر صفحه
جزئیات وام مسکن 13 شهریور 1398

ویلا در شهریار ویلا شهریار قیمت ویلا شهریار خرید باغچه باغ ویلا لوکس در ملارد قیمت باغچه در شهریار خرید و فروش باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا لوکس در شهریار باغ ویلا لوکس در شهریار باغ ویلا شهریار

ادامـه مطلب ...
جزئیات وام مسکن

مجید کیانپور با اشاره به این که درحال حاضر میزان معاملات مسکن به پایین ترین حد خود رسیده و طبق آمارها خرید و فروش نسبت به سال های گذشته بیش از ۷۰ درصد کاهش یافته است، اظهار کرد: کاهش معاملات مسکن نتایج و

ادامـه مطلب ...
پیش بینی ها در مورد نماینده مجلس

ویلا در شهریار ویلا شهریار قیمت ویلا شهریار خرید باغچه باغ ویلا لوکس در ملارد قیمت باغچه در شهریار خرید و فروش باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا لوکس در شهریار باغ ویلا لوکس در شهریار باغ ویلا شهریار باغ ویلا باغ ویلا در شهریار

ادامـه مطلب ...
نقاط ضعف بازار مسکن در پایتخت

ویلا شهریار قیمت ویلا شهریار خرید باغچه باغ ویلا لوکس در ملارد قیمت باغچه در شهریار خرید و فروش باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا لوکس در شهریار باغ ویلا لوکس در شهریار باغ ویلا شهریار باغ ویلا

ادامـه مطلب ...
نوسانات در شهریور 98 بازار مسکن

به گزارش خبرنگاران : اولین کاهش قیمت مسکن در آمارهای رسمی این روزها درباره وضعیت تحولات بازار مسکن شهر تهران بعد از گذشت ۴۵ ماه رقم خورده است .آمار رسمی از تحولات بازار مسکن شهر تهران در مردادماه نشان می‌دهد نرخ رشد قیمت مسکن در معاملات خرید آپارتمان برای اولین بار بعد از آبان سال ۹۴ به زیر صفر رسید.

ادامـه مطلب ...
کاهش قیمت مسکن در تهران

پیشی گرفتن عرضه از تقاضا در بازار مسکن ، چشم انداز کاهشی قیمت را پیش روی متقاضیان قرار داده است؛ مطابق آمار هم اکنون تولید مسکن و ساختمان در تهران ۹ برابر تقاضای به روز خواهد بود .

ادامـه مطلب ...
پیش بینی در بازار مسکن

🔹پس از این که طلا هفته گذشته با صعود به بالای 1500 دلار در هر اونس، بازار را غافلگیر کرد، آماده می‌شود تا با سوار شدن روی موج خوش بینی بازار اوج بیشتری بگیرد. 〽️طلا هفته گذشته 3.5 درصد رشد قیمت داشت و در شرایطی که سرمایه‌گذاران از هر کاهش قیمتی به عنوان فرصتی برای خرید استفاده کردند، موفق شد بالای مرز 1500 دلار بماند.

ادامـه مطلب ...
افزایش قیمت انفجاری طلا

در فروردین ماه امسال ارزش ریالی معاملات انجام شده در بازار مسکن تهران بالغ بر 3 هزار و 160 میلیارد تومان بوده است که یک ماه بعد یعنی در اریبهشت ماه امسال با رشد حدود 320 درصدی رقم 13 هزار و 30 0 میلیارد تومانی را ثبت نموده است .

ادامـه مطلب ...
ارزش معاملات مسکن در تیر ماه 98

تا حدود یک ماه قبل فضای کلی بازار مسکن در دست فروشندگان افتاده است اما اولین نشانه های قرار گرفتن خریداران در موضع اصیل بروز کرده است. دفاتر املاک عنوان می کنند که طی دو هفته این روزها دو اتفاق در بازار مسکن رخ داده است ؛ اولین موضوع تثبیت قیمت ها است و مساله ی دیگر به انتظارات کاهشی مربوط خواهد شد . در این شرایط، خریداران دست بالا را دارند.

ادامـه مطلب ...
نبض بازار مسکن این روزها

ایران اکونومیست- حسینی گفت: قیمت مسکن به دلیل نبود تقاضا کاهش یافته است و حباب های این بازار شکسته شده است. مازیار حسینی معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی در گفت وگو با باخبرنگاران ، با بیان اینکه کارت اعتباری مصالح ساختمانی بین یک شرکت بازرگانی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک مسکن شکل گرفته است.

ادامـه مطلب ...
وضعیت بازار مسکن به بیان معاون راه وشهرسازی

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: در نیمه دوم سال جای به شرط ثبات قیمت ارز ، احتمال افت قیمت خانه‌های زیر 150 متر وجود خواهد داشت . حسام عقبایی ، با اشاره به کاهش 50 درصد معاملات در بازار مسکن در سال جاری بیان نموده است : حجم معاملات خرید و فروش مسکن در سال 98 نسبت به سال پیش تا 50 درصد کاهش پیدا کرده

ادامـه مطلب ...
احتمال کاهش قیمت مسکن در نیمه دوم سال98

براساس با بررسی وضعیت قیمت مسکن در کشورهای مختلف نتیجه گرفته است در چهار کشور از گروه کشورهای برتر به " پنج چشم" که شامل آمریکا، کانادا، انگلیس، استرالیا و نیوزلند است، حباب بخش مسکن نسبت به سایر کشورهای جهان بزرگ‌تر است.

ادامـه مطلب ...
وضعیت قیمت مسکن در کشور های مختلف

تابستان 98همراه با گرمای هوا، گرم شدن بازار جابه جایی مستاجران را همراه خواهد داشت ، مستاجرانی که حالا به دلیل تغییرات ناگهانی و غیرقابل باور قیمت اجاره بها، نگران یکسال پیش رو و داشتن سرپناهی مناسب می باشد؛ اگرچه دلالان به آنچه توجهی ندارند، دلواپسی مستاجران از جیب های نحیف آنان می باشد .

ادامـه مطلب ...
اخبار اجاره بها در تابستان 98

دبیر کانون سراسری انبوه سازان کشور گفته اند : طرح شناورسازی تسهیلات ، زمینه ساز افزایش تولید شده می باشد و قیمت مسکن را گران نخواهد کرد . به گزارش خبرنگاران و به نقل از بمان ، فرشید پورحاجت دبیر کانون سراسری انبوه سازان کشور با بیان اینکه دلالان و واسطه گران در حوزه زمین فعالیت نموده اند ، گفته شد: طی سال های گذشته ورود دلالان و سوداگران به بازار زمین باعث شده است که قیمت آن نسبت به قیمت مسکن چندین برابر شود.

ادامـه مطلب ...
آیا دلیل گرانی مسکن دلالان هستند؟
منطقی شدن قیمت مسکن 26 اردیبهشت 1398

با افزایش نرخ تورم از سال گذشته قیمت مسکن نیز به تبع آن با افزایش نامتعارفی رو به رو شده اند . بر این اساس افزایش عرضه و حمایت از بخش تقاضا به عنوان مهمترین راهبرد دولت برای منطقی کردن

ادامـه مطلب ...
منطقی شدن قیمت مسکن

حسام عقبایی با بیان اینکه بازار مسکن سال گذشته در رکورد تورمی به سر برد، اظهار کرده اند :‌ بر این اساس قیمت مسکن 100 درصد افزایش یافته است به طوریکه در ماه‌های پایانی سال 98 متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در تهران به 10 میلیون تومان رسیده است ، اما به دلیل عدم توانایی قدرت خرید مردم مسکن تا پایان شهریور امسال گران نمی‌شود.

ادامـه مطلب ...
وضعیت بازار مسکن در پایان تابستان98