لطفا نام خود را وارد کنید

لیست اخبار

تعداد نمایش اخبار در هر صفحه

وزیر راه‌وشهرسازی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تاکید بر این‌ موضوع که بنیاد توسعه این استان محلی برای پیشرفت مازندران است ، گفتند : مسکن و راه روستایی از دغدغه‌های مهم دولت و رئیس جمهور می باشد . محمد اسلامی عصر سه‌شنبه (۸ آبان) پس از ورود به مازندران ، در دیدار با آیت‌الله نورالله طبرسی با اشاره به این‌ موضوع دولت و رئیس‌جمهور نسبت به حوزه راه‌وشهرسازی و به‌ویژه بخش مسکن دغدغه داشته اند ، اظهار کردند : دسته دیگری از دغدغه‌های مهم دولت مربوط به حجم پروژه‌های ناتمام و راه‌های روستایی می باشد .

ادامـه مطلب ...
یکی از دغدغه های دولت مسکن می باشد

بعد از شتاب ریزش ناگهانی قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز وطلا برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال تر شوند . به همین منظور شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی ، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام خواهند نمود . دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

ادامـه مطلب ...
قیمت دلار در بانکها

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی گران‌ترین منطقه پایتخت مانند ماه‌های گذشته در معاملات مسکن مهر سال جاری منطقه یک تهران با میانگین هر مترمربع ۱۸میلیون و ۵۳۲هزار تومان تخمین زده شده است. در رتبه‌های بعدی به ترتیب مناطق ۳ و ۲ تهران با میانگین هر متر ۱۵میلیون و ۷۲۲هزار تومان و ۱۳میلیون و ۴۸۲هزار تومان قرار دارند.

ادامـه مطلب ...
4.5 میلیارد واحد مسکونی در کشور

خرید و فروش باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا در شهریار باغ ویلا باغ ویلا در شهریار باغ ویلا شهریار قیمت باغ ویلا در شهریار قیمت باغ ویلا در ملارد ویلا شهریار باغ و باغچه در ملارد خرید باغ ویلایی لوکس در ملارد باغ ویلا لوکس در ملارد باغ ویلا

ادامـه مطلب ...
قیمت مسکن در زمان آخوندی

براساس گزارشات خبرنگاران محمد اسلامی در حاشیه جلسه غیر علنی امروز سه شنبه مجلس در مورد برنامه های پیشنهادی خود برای وزارت راه و شهرسازی، مهم ترین برنامه کاری اش را توجه به مسکن دانسته است و اظهار داشتند : با توجه به این که حوزه ساخت و ساز و عمران و ساختمان سهم قابل توجهی در اشتغال تولید و رونق اقتصادی دارد، بحث مسکن دغدغه مهم در جامعه به ویژه برای اقشار کم درآمد جامعه است.

ادامـه مطلب ...
توجه به مسکن اقشارکم درآمد

عبدالرضا مصری تصریح کرد: اگر بازار ارز به تعادل قیمتی نزدیک شود مردم نیز دیگر اقدام به نگهداری ارز در خانه نخواهند کرد. این نماینده مجلس، با تاکید بر اینکه باتثبیت بازارارز مردم از سوددهی نگهداری آن ناامید شده و به این ترتیب نسبت به عرضه آن به بازار اقدام خواهند کرد، گفت: بازار اگر برای چند ماه ثبات نرخ ارز را تجربه کند دیگر ارز خانگی وجود نخواهد داشت.

ادامـه مطلب ...
قیمت مسکن کاهش زیادی یافت

آمار معاملات انجام شده در تهران نشاندهنده آن می باشد که با 150 میلیون تومان می‌توان در برخی مناطق پایتخت یک واحد مسکونی را خریداری نمود. بر این اساس یک واحد 50 متری با عمر 18 سال واقع در خاوران به قیمت 150 میلیون تومان معامله شده است. هر مترمربع این واحد حدود 2 میلیون و 990 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

ادامـه مطلب ...
قیمت روز مسکن در مرکز تهران

انتشار متن مذاکرات نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا نشان می دهد که احتمال افزایش نرخ بهره طی ماه های آینده همچنان وجود دارد و این مساله موجب افزایش ارزش دلار و کاهش قیمت طلا در پایان مبادلات روز چهارشنبه شد.

ادامـه مطلب ...
وضعیت قیمت طلا در بازار

براساس گزارشات مصطفی قلی خسروی با اشاره به کاهش معاملات مسکن در سال جاری بیان کردند: میزان معاملات در ۶ ماهه سال جاری ، ۱۸۹ هزار و ۵۳۲ قرارداد بوده است در حالیکه در مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۱۰ هزار و ۸۲۲ قرارداد به ثبت رسیده اند . وی در ادامه افزود: فعالان بازار مسکن بر این باور می باشند که این بازار با رکود مواجه شده است ، اما آمار‌ها نشان خواهد داد که میزان معاملات کم نشده است بلکه بازار مسکن با کسادی روبرو شده است.

ادامـه مطلب ...
کسادی بازار مسکن

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفتند : قبل از CFT عملکرد دستگاه‌های اجرایی، وزارت راه و شهرسازی و تولید نشدن آپارتمان جدید در افزایش قیمت‌ها در دسته مسکن تاثیرگذار می باشد. محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با ایسنا ، درباره دلایل افزایش قیمت مسکن و تاثیر تصویب CFT بر تغییر قیمت اظهار داشتند: تصویب یا رد لایحه CFT قاعدتا نباید در معاملات داخلی کشور به ویژه معاملات در دسته مسکن تاثیرگذار خواهد بود چرا که قبل از CFT تامین کمبود مسکن راه‌حل مشکلات این دسته می باشد .

ادامـه مطلب ...
چند دلیل برای افزایش قیمت مسکن

با شروع فصل پاییز در بازار اجاره‌بها ، تعداد فایل‌های «رهن کامل» و نیز فایل‌هایی که با عنوان «قابل تبدیل» دست مستاجر را برای تبدیل بخشی از ودیعه به اجاره ماهانه و یا بالعکس باز می‌گذارد ، در بازار مسکن افزایش یافته است. مشاوران املاک عاعلام می کنند که با افزایش ناگهانی نرخ اجاره‌بها در اوایل امسال ، تقاضا مردم برای اجاره آپارتمان‌های کوچک و کم متراژ در بازار املاک اجاری افزایش یافته است و در مقابل به تدریج

ادامـه مطلب ...
دو اتفاق برای مستاجران اجاره بها

بررسی قیمت روز مسکن حاکی از آن است که واحد مسکونی 81 متری 23 ساله در ارامنه جنوبی به قیمت 490 میلیون تومان، واحد مسکونی 52 متری با عمر 17 سال در دروازه دولاب به قیمت 153 میلیون تومان و آپارتمان 40 متری در خاوران با عمر 16 سال با قیمت 135 میلیون تومان معامله شده است.

ادامـه مطلب ...
قیمت روز مسکن در تهران

حسام عقبایی درباره وضعیت بازار مسکن اظهار کردند : بر اساس آمار رسمی بانک مرکزی تا شهریورماه امسال قیمت مسکن حدود 74 درصد نسبت به همانند سال گذشته افزایش یافته است. وی بین نمود این رشد نامتعارف باعث رکود سگنین مسکن شده است ،‌افزودند: رکود به کاهش حجم معاملات سبب شده است؛ به طوریکه در تیر، مرداد و شهریور امسال تعداد معاملات در مقایسه با سال گذشته به ترتیب 25 درصد، 36 و 45 درصد کاهش داشته است .

ادامـه مطلب ...
کاهش 25 درصدی قیمت مسکن تا اواخر زمستان

مصطفی قلی خسروی با اشاره به این موضوع که تاثیر تداوم نرخ دلار بر قیمت مسکن بیان کردند: با ثبات و ساماندهی در وضعیت اقتصادی و خارج شدن دلالان و واسطه گران از بازار در ماه‌های آتی شاهد کاهش قیمت چشمگیر در معاملات بازار مسکن خواهیم بود. وی با بیان اینکه قرار است به سازندگان مسکن بسته تشویقی ارائه شود، گفتند : در جلسه چند روز پیشین کمیسیون عمران مطرح و مقرر شد به سازندگان و سرمایه گذاران مسکن بسته معافیت‌های مالیاتی ارائه شود تا انگیزه سازندگان برای تولید مسکن بیشتر شود. رئیس اتحادیه مشاوران املاک تاکید کردند : روند نزولی ارزش دلار در چند روز گذشته موجب عقب نشینی دلالان و سودجویان در بازار مسکن و کاهش قیمت در بعضی نقاط و ثبات در برخی از مناطق شده است.

ادامـه مطلب ...
تاثیر کاهش نرخ دلار بر ثبات نرخ مسکن

روند رو به رشد مهاجرت از تهران و رکود همگانی ، سبب سیر نزولی قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران شد. گزارش ها نشان می دهد قیمت آپارتمان های 40 تا 85 متری در مناطق مختلف به طور میانگین 25 تا 30 درصد کاهش یافته اند، اما بیشترین کاهش قیمت ها در آپارتمان های با متراژ بالا دیده شده به نحوی که به گفته قنیری از مشاوران املاک در منطقه 5 بسیاری از فروشنده ها حاضر خواهند بودکه با تخفیف 40 درصد آپارتمانشان را به معرض فروش گذاشته اند .

ادامـه مطلب ...
شروع سیر نزولی قیمت مسکن در تهران

ایرج رهبر، عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران با بیان این موضوع که معضل جدید بازار مسکن کمبود واحدهای متراژ کوچک می باشد ، گفت: هم اکنون میزان تولید واحدهای متراژ کوچک برای متقاضیان متوسط و ضعیف جامعه نایاب شده است و این خود مشکلات این قشر از مردم را دو چندان کرده است. وی بیان کردند: بسیاری از متقاضیان برای اجاره نیازمند واحدهای کوچک متراژ هستند که متأسفانه به دلیل عدم طراحی درست در طرح تفصیلی، با مشکل مواجه شده اند.

ادامـه مطلب ...
کمبود متراژ های کوچک در بازار مسکن امسال

قیمت باغ ویلا شهریار ویلا در ملارد خرید و فروش باغ ویلا در شهریار خرید و فروش باغ ویلا در ملارد خرید باغ ویلا در شهریار باغ ویلا باغ ویلا در شهریار باغ ویلا شهریار قیمت باغ ویلا در ملارد خرید و فروش باغ شهریار خرید و فروش باغ ملارد ویلا شهریار

ادامـه مطلب ...
ورود بازار مسکن به فاز تورم

برنامه تحلیلی و اقتصادی «پایش» امشب، هشتم مهر با حضور کارشناسان، راههای مهار قیمت سرسام آور طلا و سکه را در بازار ایران واکاوی خواهد کرد. به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در سوال نظرسنجی برنامه هم از بینندگان پرسیده شده است: آیا موافقید دولت از دلالان بازار طلا مالیات ویژه بگیرد؟ 1- بله 2- خیر. علاقمندان به شرکت در نظرسنجی می‌توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه 30000111 پیامک می کنند. طرح مالیات بر عایدی سرمایه، مرور نرخ طلا، خودرو، مسکن و ...، تحلیل اخبار اقتصادی هفته و معرفی جوان موفق از بخش های دیگر برنامه امشب «پایش» است. «پایش» به تهیه‌کنندگی الهام پیرهادی کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیماست که امشب ساعت 23:15 با اجرای محمد دلاوری روی آنتن خواهد رفت.

ادامـه مطلب ...
آیا می توان قیمت سرسام آور طلا را مهار نمود؟

علاوه بر اعلام برخی آمارهای رسمی توسط نهادهای دولتی اما مساله تورم و افزایش قیمت ها به اندازه کافی قابل مشاهده می باشد. افزایش قیمت‌ها تقریبا کمی بعد از صعود قیمت دلار در بازار مسکن می باشد. این تورم ابتدا در بازار کالاهای سرمایه‌ای مانند مسکن، سکه و طلا آغاز شد، اما به این حوزه‌ها محدود شده است و در ادامه بازار خودرو را هم تحت تاثیر قرار دارد . در آخرین مرحله از این افزایش قیمت‌های ارز ، بازار کالاهای مصرفی هم دستخوش تغییراتی اساسی شده است و افزایش قیمت‌ها به مغازه‌های کوچک هم رسید!

ادامـه مطلب ...
حباب قیمتی دلار

براساس گزارشات و طبق معاملات روز دوشنبه در بازار آزاد ایران ، قیمت دلار تا بیش از ۱۶ هزار تومان بالا رفته است ؛ کمترین نرخ معامله این ارز دلار تا روز پیش حدود ۱۴۹۰۰ تومان می باشد . نرخ یورو در این معاملات بین ۱۷۵۰۰ تا ۱۸۹۰۰ در نوسان می باشد .در گزارشی حداکثر قیمت معامله دلار در بازار غیررسمی در بعدازظهر دیروز را ۱۵۹۰۰ تومان اعلام کرده اند. که امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 705 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 351 هزار تومان معامله می شود .

ادامـه مطلب ...
قیمت باورنکردنی دلار

مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با مقایسه تعداد معاملات صورت گرفته در شش ماهه گذشته گفتند : اگر رکود بازار مسکن بود از اول سال ۹۷ تا روز گذشته ۳۷۸ هزار و ۶۶۱ معامله در مبایعه نامه‌ها ثبت نخواهد شد . وی با بیان اینکه دسترسی اطلاعات معاملات مسکن انجام شده فقط در دسترس رئیس اتحادیه می باشد گفتند : نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور دسترسی به اطلاعات معاملات مسکن ندارد از طرفی رئیس و سخنگوی اتحادیه من می باشم .

ادامـه مطلب ...
کسادی بازار مسکن

رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر تهران اظهار کردند : از امروز بازار طلا و همه بازار‌های وابسته به آن آغاز به کار کرده‌اند. کشتی ‌آرای درباره تاثیر تعطیلات بر قیمت‌ها گفتند : تعطیلات این چنینی تاثیری بر قیمت‌ها نخواهد داشت اما تب معاملات و هیجانات بازار را کاهش می‌دهند. این عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به تعطیلی بازارهای جهانی در روز آینده بیان شد : از روز گذشته نوسانات بازار ارز بر قیمت

ادامـه مطلب ...
افزایش قیمت طلا بعد از تعطیلات

براساس گزارشات قیمت روز مسکن، در منطقه 18 محله ولیعصر یک واحد مسکونی 60 متری 8 ساله به قیمت 160 میلیون تومان (هر مترمربع حدود 2.66 میلیون تومان)، آپارتمانی نوساز با همین متراژ در آلستوم با قیمت 756 میلیون تومان (هر مترمربع 12.6 میلیون تومان) و واحد مسکونی 60 متری تازه ساز در ابوذر با قیمت 297 میلیون تومان معامله شده است .

ادامـه مطلب ...
قیمت مسکن در 31 شهریور

حیدری با در نظر گرفتن این موضوع که بازار مسکن به لحاظ وقوع برخی تحولات همانند جهش قیمت‌ها، کاهش قدرت خرید متقاضیان مصرفی و همچنین کمبود فایل‌های مناسب و به قیمت پایین ، در وضعیت بلاتکلیفی به سر خواهیم برد ، گفت: تحت تاثیر وضعیت فعلی به‌خصوص جهش قیمت‌ها و کاهش قابل‌توجه قدرت خرید متقاضیان مسکن، دسته قابل‌توجهی از تقاضای موثر به ناچار از جامعه متقاضیان مسکن حذف و از بازار خارج شده‌اند؛ زیرا در وضعیت فعلی اساسا این افراد توانایی مالی برای خرید مسکن نخواهند داشت

ادامـه مطلب ...
طرح جدید افزایش سقف تسهیلات مسکن

مصطفی­ قلی خسروی درباره بازار مسکن اظهار دارند که:­ با توجه به خرید و فروش هم اکنون بازار مسکن نمی توان گفت بازار مسکن در رکود می باشد ­­زیرا رکود زمانی صورت می گیرد که هیچ گونه دادوستدی در ­بازار نخواهد بود . وی ادامه داد:­ تعداد خرید و فروش­ مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته ­1.7 درصد کاهش یافته است .

ادامـه مطلب ...
بازار داغ مسکن مهر در تهران
قیمت روز مسکن 25 شهریور 1397

در روزهای پایانی تابستان روند نزولی معاملات مسکن ادامه خواهد داشت و اکثر مردم در انتظار فراهم شدن شرایطی برای ورود به بازار می باشند . افزایش حداقل 50 درصدی قیمت مسکن در ماه‌های سپری شده از سال 97 سبب شده تا قدرت خرید به شدت کاهش یابد و به تبع آن بازار مسکن از متقاضیان موثر خالی شود. برنامه وزارت راه و شهرسازی و بانک مسکن برای جلوگیری از رکود زودهنگام در دسته مسکن افزایش سقف تسهیلات می باشد .

ادامـه مطلب ...
قیمت روز مسکن

در سال 1381 قیمت تقریبی یک مترمربع واحد مسکونی در مناطق 22 گانه تهران حدود 600 دلار بوده است. در سال 82 قیمت به نزدیک 800 دلار افزایش یافته است ، اما در سال 83 به زیر 700 دلار کاهش یافته است. در سال 84 باز هم قیمت هر مترمربع واحد مسکونی روند صعودی را خواهد داشت و به سطح قیمت های سال 82 رسیده است ، این روند در سال 85 ادامه یافته است و قیمت یک مترمربع واحد مسکونی در این سال به 900 دلار رسیده است .

ادامـه مطلب ...
تاثیر دلار بر بازار مسکن

به گزارش کارشناسان راه و شهرسازی ، عباس آخوندی با تأکید براینکه سیاست اصلی رویکرد بازآفرینی روی ارتقای کیفیت محلات متمرکز شده است، گفت: هم اکنون تمامی محلات ناکارآمد استان تهران شناسایی و تبدیل به ۶۳ محله خواهد شد . او ادامه دادند : ویژگی قابل توجه محلات ناکارآمد تهران پرجمعیت بودن آن‌ها می باشد ، به گونه‌ای که در برخی محلات به ۲۰ هزار تا ۵۰ هزار نفر می باشد ، مساله‌ای که قطعا وضعیت بافت‌های فرسوده تهران را از سایر شهرها متمایز می نماید و اهمیت آن را نشان خواهد داد . آخوندی با بیان اینکه با توجه به گزارش‌های انجام شده وضعیت موجود در شهرهای پیرامون تهران سخت بوده است و خدمات در سطح نازلی به نظر می رسد ، گفتند : ستاد ملی سعی دارد تا با تمرکز ویژه روی مساله

ادامـه مطلب ...
سخنان آخوندی درباره افزایش قیمت مسکن

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد نمایندگان برای افزایش نزدیک به 2 برابری تسهیلات خرید مسکن اشاره کردند و گفت: افزایش این تسهیلات در تهران به سه میلیارد ریال و در شهرستان ها به 1.5 میلیارد ریال پیشنهاد خواهد شد.

ادامـه مطلب ...
افزایش 2برابری تسهیلات مسکن
کاهش ساخت مسکن 20 شهریور 1397

محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس از کاهش میزان تولید مسکن خبر می دهند و اظهار می کنند : با افزایش قیمت مصالح ساختمانی مانند میلگرد و تیرآهن کمتر سازنده‌ای ریسک ساخت و ساز را قبول می کند رضایی ادامه دادند : متأسفانه انبوه سازان هیچ علاقه و اعتمادی برای تولید مسکن ندارند و همین موضوع باعث کاهش تولید مسکن در آینده نزدیک شده است.

ادامـه مطلب ...
کاهش ساخت مسکن

در شرایطی که متقاضیان خرید مسکن نیازمند اطلاعات به‌روز از آخرین تحولات قیمتی و سطح معاملات خواهند بود ، سامانه دولتی که برای اطلاع‌رسانی در این مورد تشکیلات متوالی دسته مسکن فعالیت دارد ، از ابتدای شهریور تاامروز به روز نشده و هنوز هیچ اطلاعاتی از معاملات انجام شده در این ماه را منتشر نشده است. سامانه اطلاعات بازار املاک ایران که اطلاعات تمام معاملات آپارتمان‌های مسکونی را با قید برخی مشخصات کلیدی ملک همانند متراژ، سن بنا، محله و قیمت فروش در اختیار عموم شهروندان قرار داده است ، از ابتدای شهریور ماه تاکنون تعطیل شده و مشخصات هیچ‌یک از معاملات انجام شده طی روزهای گذشته از ماه جاری

ادامـه مطلب ...
راهنمای خریداران مسکن در ایام تعطیل

سید هادی بهادری با اشاره به احتمال اصلاح مقررات ارائه وام اوراق خرید مسکن توسط وزارت راه و شهرسازی، گفتند : در شرایط کنونی میزان تقاضای افراد و زوجین برای خرید اوراق مسکن بسیار کم شده است ، که این موضوع دلایل متفاوتی را خواهد داشت ، از این رو محدود کردن شرایط ارائه وام به صلاح نخواهد داشت .

ادامـه مطلب ...
پیشنهاد افزایش وام مسکن

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این موضوع وضعیت بد بازار مسکن به گونه‌ای می باشد که به زودی وارد دوران رکود سنگین خواهد شد ، گفت: آمارها نشان می‌دهند قیمت مسکن در برخی از شهرها 80 درصد ، در برخی از شهرهای کوچک تا 30 درصد و در برخی از مناطق 50 درصد افزایش قیمت در خرید داشته‌ایم.

ادامـه مطلب ...
تاثیر رکود بازار مسکن بر اشتغال

املاک بزرگ بمان تنها املاک فعال وحرفه ای در ایران با مشاوران مجرب وتوانمند در زمینه باغ ویلا وباغ و باغچه و سوله،زمین می باشد که،دارای بیش از 600 فایل با عکسها وفیلم های ازنماهای مختلف وتور 360درجه بوده ومفتخر است با این کار دید وسیع تری برای خریدی هوشمند به شما عزیزان خرید باغ ویلا می دهد

ادامـه مطلب ...
سیر صعودی قیمت مسکن

املاک بزرگ بمان تنها املاک فعال وحرفه ای در ایران با مشاوران مجرب وتوانمند در زمینه باغ ویلا وباغ و باغچه و سوله،زمین می باشد که،دارای بیش از 600 فایل با عکسها وفیلم های ازنماهای مختلف وتور 360درجه بوده ومفتخر است با این کار دید وسیع تری برای خریدی هوشمند به شما عزیزان خرید باغ ویلا می دهد

ادامـه مطلب ...
قیمت روز دلار+کاهش یورو و پوند

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از افزایش 20 درصدی مبلغ وام مسکن فرهنگیان در سال آینده خبر داده اند و گفتند : بزودی در آینده تفاهمی با بانک مهر ایران برای اعطای وام های 20 میلیونی قرض الحسنه به فرهنگیان را برنامه ریزی کرده ایم . املاک بزرگ بمان تنها املاک فعال وحرفه ای در ایران با مشاوران مجرب وتوانمند در زمینه باغ ویلا وباغ و باغچه و سوله،زمین می باشد که،دارای بیش از 600 فایل با عکسها وفیلم های ازنماهای مختلف وتور 360درجه بوده ومفتخر است با این کار دید وسیع تری برای خریدی هوشمند به شما عزیزان خرید باغ ویلا می دهد

ادامـه مطلب ...
افزایش 20درصدی وام مسکن

قیمت هر بشکه نفت امروز 7شهریور با ۵ سنت افزایش به ۷۶ دلار رسیده است . قیمت نفت خام آمریکا امروز با ۶ سنت افزایش به ۶۸ دلار و ۵۹ سنت رسیده است . تجار گفتند، براساس تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران که از ماه نوامبر صنعت نفت این کشور را هدف قرار داده اند عامل تقویت نسبی قیمت نفت می باشد . بسیاری از خریداران نفت ایران تحت فشار واشنگتن واردات از این کشور را داده اند.

ادامـه مطلب ...
افزایش قیمت جهانی نفت

مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت راه گفتند: امسال قیمت مسکن در کشور حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است اما این رقم بدون احتساب شهر تهران به ۲۴ درصد تغییر کرده است. یعنی عمده دلیل افزایش آمار گرانی را می توان تورم مسکن در تهران بیان کنیم. پروانه اصلانی معاون مدیر کل دفتر برنامه ریزی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در ارتباط تلفنی با این برنامه گفتند: طبق آمارهای بررسی شده از بانک مرکزی مرداد ماه امسال نسبت به ماه قبل رشد معاملات در تهران 7 دهم درصد کاهش داشته است یعنی از 13و 8 دهم درصد به 13 و یک دهم درصد رسیده ایم.

ادامـه مطلب ...
گرانی در مسکن تهران

طبق بررسی‌های انجام شده طی ۴ ماه ابتدایی امسال در تهران بیشترین افزایش قیمت به منطقه ۹ با رشد ۳۶ درصدی و کمترین افزایش به منطقه ۱۲ با رشد ۲.۹ درصدی تعلق دارد. مسکن به دلیل آنکه یکی از نیاز‌های اساسی افراد به حساب خواهد آمد ، نوسانات قیمت آن همواره مورد توجه است، از همین رو سازمان‌ها و نهاد‌های مربوطه ماهانه به بررسی قیمت آن می‌پردازند. طبق آخرین اطلاعات بدست آمده از سوی وزارت راه و شهرسازی در بررسی قیمت منطقه‌ای شهر تهران طی مدت زمان ۴ ماهه ابتدایی امسال افزایش حداقل ۲.۹ درصدی و حداکثر ۳۶ درصدی گزارش شده است.

ادامـه مطلب ...
نگاه کلی به تغییرات کلی قیمت مسکن

قیمت‌گذاری گزاف یکی از عوامل اصلی بازگشت احتمالی رکود به بازار مسکن می باشد که در این روزها موجب ایست نسبی معاملات در تعداد زیادی از مناطق تهران شده است. با وجود اینکه پس از رشد نسبی قیمت مسکن در تیر ماه امسال، سیگنال‌هایی از توقف رشد قیمت‌ها در بازار

ادامـه مطلب ...
متوقف شدن معاملات مسکن

براساس مصاحبه ای رئیس اتحادیه املاک می‌گویند: در بازار مسکن این روز ها واژه حباب معنایی نخواهد داشت. در این شرایط بحرانی و حساس مالکان هم براساس شرایط روز ملک خود را قیمت‌گذاری کنید و بعد به فروش می‌رسانند. بنابراین ما در گرانی‌ها نقشی نداریم.

ادامـه مطلب ...
بی تاثیر بودن مشاورین املاک در گرانی مسکن

حسام عقبایی نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران، با اشاره به اینکه در ۶ سال گذشته ۴۰ درصد از تولید و ساخت و ساز مسکن کاهش یافته است، گفت: کاهش ۴۰ درصدی تولید مسکن توازن بین عرضه و تقاضا را در بازار مسکن بر هم می‌زند و همین موضوع باعث جهش قیمتی خواهد شد . وی توجه به تسهیلات مسکن را راهکار موثر در ثبات بازار مسکن می داند و گفتند : در سال گذشته تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی حدود ۵۰ درصد از قیمت مسکن را شامل می‌شد اما هم‌اکنون با افزایش جهش قیمتی مسکن این

ادامـه مطلب ...
تسهیلات خرید مسکن جوابگو مردم نمی باشد
قیمت روز دلار 23 مرداد 1397

املاک بزرگ بمان تنها املاک فعال وحرفه ای در ایران با مشاوران مجرب وتوانمند در زمینه باغ ویلا وباغ و باغچه و سوله،زمین می باشد که،دارای بیش از 600 فایل با عکسها وفیلم های ازنماهای مختلف وتور 360درجه بوده ومفتخر است با این کار دید وسیع تری برای خریدی هوشمند به شما عزیزان خرید باغ ویلا می دهد

ادامـه مطلب ...
قیمت روز دلار

محمدرضا‌ رضایی‌کوچی‌ رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان موضوع مسکن اجتماعی در دولت یازدهم و دوازدهم در حد حرف بوده است و اجرایی نشده است، گفتند : در چند سال گذشته هیچ پروژه‌ عملیاتی‌ای برای این طرح از سوی دولت دیده نشده است. وی افزود: مسکن مهر پردیس‌ دارای مشکل و ایرادات‌ فراوانی خواهد بود اما هم اکنون دولت باید سعی کند

ادامـه مطلب ...
اقداماتی در مورد مسکن مهر

محمدرضا‌ رضایی‌کوچی‌ رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان موضوع مسکن اجتماعی در دولت یازدهم و دوازدهم در حد حرف بوده است و اجرایی نشده است، گفتند : در چند سال گذشته هیچ پروژه‌ عملیاتی‌ای برای این طرح از سوی دولت دیده نشده است. وی افزود: مسکن مهر پردیس‌ دارای مشکل و ایرادات‌ فراوانی خواهد بود اما هم اکنون دولت باید سعی کند

ادامـه مطلب ...
اقداماتی در مورد مسکن مهر

طبق گزارشات انجام شده در تیرماه امسال در مناطق 22 گانه تهران 11758 مبایعه نامه مسکن در املاک و مستغلات کشور ثبت شده است که نسبت به ماه پیش از آن یعنی خردادماه 9.9 درصد کاهش داشته ایم . در خردادماه امسال 13 هزار و 61 فقره مبایعه‌نامه در سامانه کد رهگیری ثبت شده بود.

ادامـه مطلب ...
افزایش7.8درصدی مسکن

روند صعودی قیمت دلار در ترکیه و کاهش ارزش پول ملی کشور ترکیه در برابر دلار که از چند ماه پیش آغاز شده است علاوه بر راهکارهای اقتصادی راجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه ، روند افزایشی خود را حفظ کرده است و به یک رکورد تاریخی دست یافته است .

ادامـه مطلب ...
کاهش ارزش پول کسور ترکیه