لطفا نام خود را وارد کنید

لیست اخبار

تعداد نمایش اخبار در هر صفحه

باغ ویلا در شهریار باغ ویلا شهریار قیمت باغ ویلا در ملارد خرید و فروش باغ شهریار خرید و فروش باغ ملارد ویلا شهریار باغ و باغچه در ملارد خرید باغ ویلای لوکس در ملارد باغ ویلای لوکس در ملارد باغ ویلا در شهریار قیمت ویلا شهریار خرید باغچه

ادامـه مطلب ...
دلایلی برای افزایش قیمت سکه

براساس اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی ، متوسط قیمت مسکن در مهرماه در تهران نسبت به شهریورماه امسال ۶.۳ درصد افزایش داشته است . همچنین در مهرماه ، قیمت مسکن در منطقه یک شهری تهران با ۱۸۵.۳ میلیون ریال بیشترین و منطقه ۱۸ با ۳۶.۴ میلیون ریال کمترین متوسط قیمت را داشته اند . بیشترین میزان رشد در این ماه مربوط به منطقه ۵ با رشدی معادل ۱۰۴.۸ درصد نسبت به شهریورماه بوده

ادامـه مطلب ...
83درصد قیمت مسکن در پایتخت

طبق بررسی‌های انجام شده از سوی بانک مرکزی در مهرماه امسال شاخص اجاره‌بها در شهر تهران نسبت به مدت مشابه سال پیش ۱۵ درصد رشد داشته اند که این عدد معادل یک‌سوم هزینه‌های سبد خانوارهای تهرانی ها می باشد. براساس گزارشات تحولات بازار مسکن در مهرماه امسال که به تازگی از سوی بانک مرکزی منتشر شده ، طبق آمارهای ارائه‌شده در مهرماه سال ۱۳۹۷ شاخص کرایه مسکن اجاری در شهر تهران و در کل مناطق شهری نسبت به ماه مشابه پارسال به ترتیب ۱۵ و ۶/ ۱۲ درصد رشد نشان خواهد داد . همچنین براساس این گزارشات سهم هزینه مسکن(اجاره‌بهای مسکن اعم از شخصی و غیرشخصی) در محاسبات شاخص کل بهای کالاها و خدمات مصرفی بر اساس سال پایه ۹۵ معدل ۱/ ۳۳ درصد می باشد . این موضوع نشان داده است در شرایط فعلی خانوارها حدود یک سوم از کل هزینه‌های خود را برای تامین

ادامـه مطلب ...
هزینه اجاره بها تهرانیها در امسال

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه تحریم‌ها تاثیر مستقیم و کوتاه‌مدتی بر بازار مسکن نخواهد داشت، گفت: اما این تحریم‌ها در بلند مدت ممکن است به رکود تورمی پیش آمده در بازار مسکندامن بزند. او با اشاره به اینکه بازار مسکن در حال حاضر دچار یک رکود تورمی است، افزود: رکود عمیقی که از تیرماه با ۲۵درصد کاهش معاملات شروع شد در مردادماه با ۳۶درصد، در شهریور ۴۵درصد و در مهرماه هم بر اساس گزارشات بانک مرکزی با ۳۲ درصد کاهش ادامه یافت.

ادامـه مطلب ...
آیا مسکن ارزان می شود؟

فرشید پورحاجت دبیر انجمن انبوه‌سازان کشور با بیان اینکه شرایط این دوره بازار مسکن نسبت به سال‌های پیشین بسیار متفاوت شده است ، گفتند : تابستان امسال اینگونه بود که بازار مسکن از حالت رکود خارج شده است ؛ اما نه تنها از رکود خارج نشد بلکه این بازار وارد دوران رکود تورمی شد. وی ادامه دادند : در سه ماه تابستان تعداد معاملات بازار مسکن افزایش یافته است که این به معنای خروج رکود از صنعت ساختمان نیست ، بلکه تنها حجم معاملات افزایش یافت.

ادامـه مطلب ...
نداشتن حباب قیمتی بازار مسکن

باغ ویلا در شهریار باغ ویلا شهریار قیمت باغ ویلا در شهریار قیمت باغ ویلا در ملارد ویلا شهریار باغ و باغچه در ملارد خرید باغ ویلایی لوکس در ملارد باغ ویلا لوکس در ملارد باغ ویلا

ادامـه مطلب ...
خبرهای جدید برای متقاضیان مسکن

خرید باغچه خرید و فروش باغ ویلا در ملارد خرید و فروش باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا در شهریار باغ ویلا باغ ویلا در شهریار باغ ویلا شهریار قیمت باغ ویلا در شهریار قیمت باغ ویلا در ملارد ویلا شهریار

ادامـه مطلب ...
ماموریت درون سازمانی بانک مسکن

ماه اخیر بازار ارز شاهد کمترین نوسان در طی ماه‌های جدید بوده است به طوری که به ندرت در این بازه زمانی شاهد عبور نرخ دلار از کانال ۱۳ هزار تومان بودیم واگر این اتفاق پیش می آمد در کمترین زمان دوباره به این کانال باز می‌ گردد.

ادامـه مطلب ...
آخرین وضعیت دلار

وزیر راه‌وشهرسازی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تاکید بر این‌ موضوع که بنیاد توسعه این استان محلی برای پیشرفت مازندران است ، گفتند : مسکن و راه روستایی از دغدغه‌های مهم دولت و رئیس جمهور می باشد . محمد اسلامی عصر سه‌شنبه (۸ آبان) پس از ورود به مازندران ، در دیدار با آیت‌الله نورالله طبرسی با اشاره به این‌ موضوع دولت و رئیس‌جمهور نسبت به حوزه راه‌وشهرسازی و به‌ویژه بخش مسکن دغدغه داشته اند ، اظهار کردند : دسته دیگری از دغدغه‌های مهم دولت مربوط به حجم پروژه‌های ناتمام و راه‌های روستایی می باشد .

ادامـه مطلب ...
یکی از دغدغه های دولت مسکن می باشد

بعد از شتاب ریزش ناگهانی قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز وطلا برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال تر شوند . به همین منظور شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی ، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام خواهند نمود . دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

ادامـه مطلب ...
قیمت دلار در بانکها

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی گران‌ترین منطقه پایتخت مانند ماه‌های گذشته در معاملات مسکن مهر سال جاری منطقه یک تهران با میانگین هر مترمربع ۱۸میلیون و ۵۳۲هزار تومان تخمین زده شده است. در رتبه‌های بعدی به ترتیب مناطق ۳ و ۲ تهران با میانگین هر متر ۱۵میلیون و ۷۲۲هزار تومان و ۱۳میلیون و ۴۸۲هزار تومان قرار دارند.

ادامـه مطلب ...
4.5 میلیارد واحد مسکونی در کشور

خرید و فروش باغ ویلا در شهریار خرید باغ ویلا در شهریار باغ ویلا باغ ویلا در شهریار باغ ویلا شهریار قیمت باغ ویلا در شهریار قیمت باغ ویلا در ملارد ویلا شهریار باغ و باغچه در ملارد خرید باغ ویلایی لوکس در ملارد باغ ویلا لوکس در ملارد باغ ویلا

ادامـه مطلب ...
قیمت مسکن در زمان آخوندی

براساس گزارشات خبرنگاران محمد اسلامی در حاشیه جلسه غیر علنی امروز سه شنبه مجلس در مورد برنامه های پیشنهادی خود برای وزارت راه و شهرسازی، مهم ترین برنامه کاری اش را توجه به مسکن دانسته است و اظهار داشتند : با توجه به این که حوزه ساخت و ساز و عمران و ساختمان سهم قابل توجهی در اشتغال تولید و رونق اقتصادی دارد، بحث مسکن دغدغه مهم در جامعه به ویژه برای اقشار کم درآمد جامعه است.

ادامـه مطلب ...
توجه به مسکن اقشارکم درآمد

عبدالرضا مصری تصریح کرد: اگر بازار ارز به تعادل قیمتی نزدیک شود مردم نیز دیگر اقدام به نگهداری ارز در خانه نخواهند کرد. این نماینده مجلس، با تاکید بر اینکه باتثبیت بازارارز مردم از سوددهی نگهداری آن ناامید شده و به این ترتیب نسبت به عرضه آن به بازار اقدام خواهند کرد، گفت: بازار اگر برای چند ماه ثبات نرخ ارز را تجربه کند دیگر ارز خانگی وجود نخواهد داشت.

ادامـه مطلب ...
قیمت مسکن کاهش زیادی یافت

آمار معاملات انجام شده در تهران نشاندهنده آن می باشد که با 150 میلیون تومان می‌توان در برخی مناطق پایتخت یک واحد مسکونی را خریداری نمود. بر این اساس یک واحد 50 متری با عمر 18 سال واقع در خاوران به قیمت 150 میلیون تومان معامله شده است. هر مترمربع این واحد حدود 2 میلیون و 990 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

ادامـه مطلب ...
قیمت روز مسکن در مرکز تهران

انتشار متن مذاکرات نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا نشان می دهد که احتمال افزایش نرخ بهره طی ماه های آینده همچنان وجود دارد و این مساله موجب افزایش ارزش دلار و کاهش قیمت طلا در پایان مبادلات روز چهارشنبه شد.

ادامـه مطلب ...
وضعیت قیمت طلا در بازار

براساس گزارشات مصطفی قلی خسروی با اشاره به کاهش معاملات مسکن در سال جاری بیان کردند: میزان معاملات در ۶ ماهه سال جاری ، ۱۸۹ هزار و ۵۳۲ قرارداد بوده است در حالیکه در مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۱۰ هزار و ۸۲۲ قرارداد به ثبت رسیده اند . وی در ادامه افزود: فعالان بازار مسکن بر این باور می باشند که این بازار با رکود مواجه شده است ، اما آمار‌ها نشان خواهد داد که میزان معاملات کم نشده است بلکه بازار مسکن با کسادی روبرو شده است.

ادامـه مطلب ...
کسادی بازار مسکن

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفتند : قبل از CFT عملکرد دستگاه‌های اجرایی، وزارت راه و شهرسازی و تولید نشدن آپارتمان جدید در افزایش قیمت‌ها در دسته مسکن تاثیرگذار می باشد. محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با ایسنا ، درباره دلایل افزایش قیمت مسکن و تاثیر تصویب CFT بر تغییر قیمت اظهار داشتند: تصویب یا رد لایحه CFT قاعدتا نباید در معاملات داخلی کشور به ویژه معاملات در دسته مسکن تاثیرگذار خواهد بود چرا که قبل از CFT تامین کمبود مسکن راه‌حل مشکلات این دسته می باشد .

ادامـه مطلب ...
چند دلیل برای افزایش قیمت مسکن

با شروع فصل پاییز در بازار اجاره‌بها ، تعداد فایل‌های «رهن کامل» و نیز فایل‌هایی که با عنوان «قابل تبدیل» دست مستاجر را برای تبدیل بخشی از ودیعه به اجاره ماهانه و یا بالعکس باز می‌گذارد ، در بازار مسکن افزایش یافته است. مشاوران املاک عاعلام می کنند که با افزایش ناگهانی نرخ اجاره‌بها در اوایل امسال ، تقاضا مردم برای اجاره آپارتمان‌های کوچک و کم متراژ در بازار املاک اجاری افزایش یافته است و در مقابل به تدریج

ادامـه مطلب ...
دو اتفاق برای مستاجران اجاره بها

بررسی قیمت روز مسکن حاکی از آن است که واحد مسکونی 81 متری 23 ساله در ارامنه جنوبی به قیمت 490 میلیون تومان، واحد مسکونی 52 متری با عمر 17 سال در دروازه دولاب به قیمت 153 میلیون تومان و آپارتمان 40 متری در خاوران با عمر 16 سال با قیمت 135 میلیون تومان معامله شده است.

ادامـه مطلب ...
قیمت روز مسکن در تهران