لطفا نام خود را وارد کنید

نکاتی در مورد خرید ویلا شهرکی

10 تیر 1399
نکاتی در مورد خرید ویلا شهرکی
نکاتی در مورد خرید ویلا شهرکی

آمار های خرید و فروش باغ ویلا نشان میدهد که خرید باغ ویلا شهرکی دائما در حال رشد می باشد و روز به روز تمایل به خرید ویلا هایی که درون شهرک قرار گرفته است بیشتر خواهد شد. قبل از این که علت محبوبیت زیاد آن را به شما بگیم ، قصد داریم ویژگی ها و قیمت های این ملک ها را برای شما توصیف کنیم . پس در ادامه با ما همراه باشید.

به چه نوع ویلایی ، ویلای شهرکی می گویند؟

باغ ویلای شهرکی به باغ ویلایی گفته می شود که در جوار مجموعه ای از باغ ویلا ها در زمینی پهناور احداث شده است که هر کدام از این ها مستقل نخواهند بود و درواقع میتوان گفت تمامی این ویلا ها جزئی از یک خانواده هستند. زمانی که همه این ملک ها در یک مجموعه باشند پس متحد الشکل هستند و به صورت فردی مدیریت نمی شوند بلکه دارای هئیت مدیره ای هستند که توسط صاحبان باغ ویلا های داخحل مجموعه انتخاب شده و همچنین تمامی کار هایی که در مجموعه انجام میشود توسط اعضای این هئیت مدیره و صاحبان باغ های هر ملک از این مجموعه به رای گذاشته میشود و در صورت دریافت رای اکثریت انجام میشود. مجموعه ها یا شهرک های ویلایی ، دارای نگهبان میباشند که همین یک ویژگی باعث میشود که این باغ ها از امنیت بالایی برخوردار باشند.


تعرفه و قیمت باغ ویلا های شهرکی

معمولا ویلا هایی که در داخل مجموعه یا شهرک ها قرار گرفتند با قیمت های مناسب تری نسبت به ویلا های مستقل که در داخل مجموعه نیستند خرید و فروش میشود و دلیل قیمت ارزان تر هم به خاطر این که درون مجموعه و شهرک قرار گرفته اند کمی با مرکز شهر فاصله دارند.


به صورت کلی اگر به دنبال خرید باغ ویلا هستید میتوانید در مجموعه ها یا شهرک های مختلف و یا به صورت مستقل خریداری نمایید و بسته به سلیقه و معیار شما میتوانید هرکدام را که خواستید برای سکونت و گذراندن اوقات فراغت خود انتخاب نمایید.مقالات مرتبط