درباره املاک بمان

تاریخچه املاک بزرگ بمان

شرکت بنای ماندگار ایرانیان در سال 1392 با هدف ارائه مشاوره املاک وهمچنین انجام هرگونه عملیات ساختمانی و پیمانکاری در سطح غرب استان تهران شروع به فعالیت نمود. در سال 1393 و با تاسیس "گروه مشاورین املاک بمان" گام بلند و مهمی در راستای سیاست های این شرکت برداشته شد.
در فاز اول و با تاسیس شعبه اول *املاک بزرگ بمان* کلیه مناطق باغی و باغ ویلایی شهرستان های شهریار و ملارد تحت پوشش قرار گرفت که ماحصل آن ثبت بیش از 1000 فایل باغ ویلا و باغ و باغچه و املاک صنعتی در سایت قدیمی این مجموعه و صد البته فروش و رهن و اجاره ده ها مورد ازین موارد به مشتریان هموطن و غیر هموطن بوده است.
در ادامه و در راستای سیاست توسعه مناطق تحت پوشش و نیل به هدف تبدیل این مجموعه به *املاک زنجیره ای بمان* شعبه دوم این املاک در مرداد ماه سال 1396 در منطقه محمدشهر استان البرز تاسیس گردید. این شعبه با تحت پوشش قرار دادن مناطق فردیس، فرخ آباد، زیبادشت، ماهدشت و محمدشهر و... حوزه فعالیت مجموعه بمان را گسترده تر و بالطبع حق انتخاب را برای مشتریان بیشتر و انتخاب نهایی را بسیار ساده تر نمود.

در حال حاضر *املاک بزرگ بمان* با دو شعبه فعال و بیش از بیست پرسنل بصورت مستقیم یا دور کار و اتکا به مشاورین کاربلد و صدالبته متعهد و صادق خود سعی در ارائه خدماتی در خور شان و نیاز مشتریان خویش باهر وسع و توان مالی با هرسلیقه ای را دارد.

املاک مدرن بمان

از آنجا که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود بستر بی نظیری به نام اینترنت این امکان وجود دارد تا بتوان با ارائه اطلاعات کاملی اعم از اطلاعات متنی ، عکس هاو تصاویر، فیلم و عکس ها و تورهای 360 درجه در وقت و زمان مشتریان صرفه جویی قابل توجهی نمود، مدیران مجموعه تصمیم گرفتند تا از تمام این امکانات در سایت بمان استفاده نمایند. این تصمیم البته تبعات کاری و مالی بسیار زیادی _اعم از هزینه های نفر-ساعت و هزینه های ایجاد بستر مناسب و خرید تجهیزات گران قیمت_  را بر روی دوش این مجموعه قرار میداد که البته برای نیل به این هدف از هیچ هزینه ای مضایقه نشد.
در مرحله بعد و برای نمایش بهتر این امکانات لازم بود تا سایتی متناسب با این امکانات طراحی و اجرا شود که این تصمیم نیز تبعات کاری و مالی بسیار زیادی را بر دوش این مجموعه میگذاشت. اما از آنجا که باور این مجموعه *برند برتر باغ ویلا* بودن و البته مشتری مداری در طولانی مدت بود، این تصمیم نیز به مرحله اجرا گذاشته شد.
سایت جدید املاک بمان  اولین و تنها سایت املاک در ایران است که از مجموعه تصاویر و ویدئو ها و تورهای 360 درجه برای آگاهی بخشی به مشتریان خود استفاده می نماید.

امکانات سایت جدید

1. اطلاعات ملک بصورت موردی
2. نظریه کارشناس
3. تصاویر و عکس ها
4. فیلم ها و ویدئو ها (برای احترام به مشتریان و به نوعی دید واقعی تر از ملک فیلم ها با کمترین میزان برش، تدوین می شوند)
5. تور های 360 درجه (تور واقعیت مجازی)
6. امکان فیلتر کردن املاک بر اساس اطلاعات و امکانات
7. امکان مقایسه دو یا چند ملک بر اساس اطلاعات و امکانات
8. محیط کاربری آسان
9. تفکیک کامل هر منطقه
10. تفکیک قیمت در بازه های مختلف
11. تفکیک متراژ کلی باغ ویلا و بنا (ویلا)
و....


سخن نهایی

در حال حاضر شرکت بنای ماندگار ایرانیان (گروه مشاورین املاک بمان) با پرسنل مجرب و کارشناسان باتجربه و با اخلاق و همچنین شیوه کاری مدرن و به روز خود آماده خدمات رسانی به شما مشتری محترم می باشد.

امیدواریم بتوانیم آنچه را در فکر داریم به مرحله عمل درآورده و با تاسیس شعبات دیگر تمام مناطق کشور عزیزمان ایران را تحت پوشش قرار داده  و زمینه را برای آشتی با طبیعت و تجربه بی نظیر زندگی در کنار فضای سبز و داشتن باغ ویلای شخصی را برای تمامی هموطنان بوجود بیاوریم.

                                                                                 به امید آن روز...